رویه های بازگرداندن کالا

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه ، همراه جعبه ی محصول باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

همه ی محصولات حساسیت محور و محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند(مانند لوازم آرایشی بهداشتی ، خوراکی ها و لباس زیر)در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارند.

کالاهای نیازمند نصب(مانند:یخچال ، کولر و …)توسط نمایندگی مجاز ، نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش جذب مارکت خارج می شود.

در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید ، از منظر قانونی کد تخفیف مورذ نظر قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا ، تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.

کفش و پوشاک در وضعیت اولیه و نو باشند.هیچ گونه آثار استفاده(مانند لکه ، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن)وجود نداشته باشند و تگ برند ، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

کارت های هدیه جذب مارکت امکان بازگرداندن ندارند.

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان جذب مارکت تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جذب مارکت جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز و یا تیپاکس، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info@jazbmarket.com ایمیل کنید.

– اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان جذب مارکت امکان تست آن را داشته باشند.

 در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از تیپاکس و یا پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند،تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

اگر ساکن ساوه هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می توانید به دو شیوه زیر اقدام کنید.

– جهت تحویل کالای خود از طریق مامورین جمع آوری جذب مارکت با مرکز تماس هماهنگ کنید.

– اگر ساکن ساوه و یا اراک هستید ، جهت تسریع در روند تحویل کالا میتوانید کالای خود را در شرایط اولیه ی تحویل قرار داده و به یکی از  نمایندگیهای تیپاکس  معرفی شده توسط شبکه هوشمند جذب یاد تحویل دهید.

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

– بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید.
 
استان مرکزی- شهر ساوه – صندوق پستی: ۳۴۵۸۶–۳۹۱۳۶

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش شبکه هوشمند جذب یاد برسد، هزینه‌های ارسال به عهده شبکه هوشمند جذب یاد است.

– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس Info@jazbyad.com ارسال فرمایید.
 

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

می توانید از روش‌ زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

–  وارد پروفایل خود شوید و از قسمت تیکت ، با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش درخواست خود را ثبت کنید.

بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریعتر انجام خواهد شد.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.